Uitnodiging Kerstfeest 24 december

Met Kerst gedenken Christenen over heel de wereld de geboorte van de Here Jezus. De geboorte van de Here Jezus is echt een goede boodschap, want Hij werd geboren om de wereld te redden. Daarom is het met Kerst feest in onze kerk, en daarvoor nodigen we graag iedereen uit!

We verwelkomen u graag om het Kerstfeest te vieren op maandag 24 december om 20.00 uur. Er is een gevarieerd programma met kerstmuziek waarbij ook het koor zal optreden. Daarnaast is er een overdenking van onze predikant Ds. S.W. de Boer en verder veel samenzang en een korte film. We vieren de geboorte van Christus met als thema “Licht van de Wereld”. Het programma duurt ongeveer een uur.

Na die tijd praten we graag even na onder het genot chocolademelk of glühwijn. Ook daarvoor bent u van harte uitgenodigd. Als kerstcadeautje krijgt u op een DVD de film ‘de Woodcarver’ mee.

Jong en oud… allen hartelijk welkom!

Als u wilt komen, maar u hebt geen vervoer, bel dan bijtijds even met Douwe en Hanny Werkman, telefoon 5348441.

 

Kerstfeest Ontmoetingskerk

delen