Leve de koning!

Ik kan er niet om heen, u en jij kunnen er niet om heen: we hebben een koning!

Wat een bijzondere dag was die 30e april 2013. Persoonlijk heb ik (bijna) alles gevolgd op de televisie, want dit was een historische gebeurtenis en daar wil je bij zijn.

In  Amsterdam waren zo ontzettend veel mensen op de been; voor een glimp van Willem Alexander, de jurk van Maxima of het zwaaien van de prinsesjes. Het moest een feest van alle Nederlanders samen worden en ik denk dat dát wel aardig is gelukt.

Het initiatief van de kerken in Haren om samen te bidden voor de nieuwe koning, was ook mooi. Samen met vele anderen uit ons dorp was ik erbij in de oude Dorpskerk! Wat een verbinding voel je dan ook met elkaar door die ándere Koning. Ooit komt de dag dat we voor deze Koning Jezus heel hard zullen juichen, zwaaien en zingen.

Het lied van die dag zal gelukkig geen punt van discussie zijn…

LEVE DE KONING!

“Zo moet de Koning eeuwig leven.”
Bidt elk met diep ontzag. (uit psalm 72)

Anita Helder

delen

Recommended Posts